top of page

TGS OPTİK olarak; üretimimizde Türk gözlük sektörünün dünya standardını yakalamasını sağlayan en güncel teknoloji ve hammaddeleri kullanıyoruz.

 

İleri üretim teknikleriyle işlediğimiz İsviçre menşeli TR-90 hammaddesini, sektörün en usta montajlama, renklendirme ve tasarım işçiliğiyle birleştirerek; her beğeni ve bütçeye uygun gözlük ve çerçeve ürününü, her yaştan kullanıcıyla buluşturuyoruz.

 

Grilamid olarak da bilinen TR-90 hammaddesi; yüksek şeffaflık, iyi derecede kimyasal direnç, düşük nem emilimi, esnek bükülme gücü, yüksek ısıya dayanıklılık gibi üstün özellikler gösteren sınırsız olanağa sahip bir polimerdir. İnsan sağlığına zarar vermeyen, anti-alerjik ve anti-bakteriyel yapıdaki bu hammadde, doğa ve insan sağlığına dost üretim anlayışımızın somut göstergelerindendir.

 

Sektöre; renklendirme ve tasarım konusunda 30 yıl boyunca hizmet ve yön vermiş olmanın haklı gururunu “Gözlüğün renk ustası” mottosu ile taşıyor; en iyi kaliteye ulaşma konusundaki tutkumuz doğrultusunda büyümeye devam ediyoruz. 

bottom of page